Nowy salon Askoll w Krakowie

Nowym przedstawicielem włoskiej marki Askoll na małopolskim rynku została firma Urban Store. Dealer ten działa w Krakowie od 2015 roku.

Nowy dealer dołączył do sieci sprzedaży pojazdów marki Askoll z początkiem lipca 2020 roku. Urban Store to sprzedawca dobrze znany wszystkim miłośnikom skuterów Vespy oraz Peugeota z Krakowa i okolic. Obejmie on swoim zasięgiem całą Małopolskę.

Urban Store to jednocześnie pierwszy salon w Polsce, w którym dostępne są skutery nowej serii NGS. Warto przypomnieć, że dzięki stylistom z Italdesign Giugiaro, skuter ma teraz bardziej tradycyjną i jednocześnie dynamiczną sylwetkę, a kształt przedniej osłony zapewnia lepszą ochronę przed wiatrem. Od strony układu napędowego, wprowadzono ulepszenia w przekładni, dzięki czemu skuter jest teraz cichszy niż kiedykolwiek.

Nowy punkt sprzedaży zlokalizowany jest w Krakowie przy Al. 29 Listopada 165. Oprócz fachowych porad przy filiżance kawy, specjaliści z Urban Store zaproponują także jazdę testową i przygotują korzystną ofertę finansowania. Dla pierwszych trzech nabywców skuterów Askoll w nowym punkcie, dealer dodatkowo zapewni gratisowe OC i zwrot kosztów rejestracji.

Zobacz także

Dodaj komentarz